אודות אלכסנדר גן אירועים בשרון

בלב איזור השרון, בעמק חפר, הקמנו את אלכסנדר אירועים. אנו נהיה גאים ושמחים להיות המארחים באירוע שלכם ולהפוך את יומכם הגדול למרגש במיוחד. אנו מעניקים תשומת לב למכלול הפרטים – מקטן ועד גדול, על מנת להבטיח כי האירוע שלכם יתווסף אל מניפת ההצלחות של אלכסנדר אירועים. את היום החשוב בחייכם נרצה גם אנחנו לזכור לטובה, ועל כן כל אירוע המופקד בידנו מטופל בדייקנות, אהבה, יצירתיות ומחשבה. מתחם האירועים שלנו הינו מתחם המגלם בתוכו אלמנטים של טבע ואינטימיות, תוך שהוא מעוצב בקפדנות ודייקנות – הכל על מנת להפוך את יומכם המיוחד למיוחד אפילו יותר.

אלכסנדר אירועים הינו מתחם ורסטילי, המתאים עצמו גם לאירועי הקיץ וגם לאירועי החורף. בנוסף, על מנת להנגיש את חווית האירוח שלנו לכלל הקהלים, החלטנו להצטייד במטבח כשר אשר מנגיש חווית טעמים, ריחות ומרקמים יוצאי דופן באירוע שלכם.

מצפים לראותכם, צוות גני אלכסנדר אירועים

אוכל גורמה באירוע שלכם

חלק בלתי נפרד מהצלחתו של אירוע טמון בטיב האוכל המוגש. אנו שמחים להגיש לכם ולמיטב האורחים באירוע שלכם, חוויה יוצאת דופן של טעמים ומנות עשירות אשר יתבלו את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר. אנו נצמדים לטרנדים קולינאריים עכשווים על מנת להפיק את המיטב מהחוויה. כחלק מהצמדות למגמות העכשוויות, אנו שמחים להציע תפריטים שונים ומגוונים על מנת להשביע את רצונכם ותאבונכם. בשמחה רבה אנו גאים לבשר כי נוכל לבנות עבורכם, מעבר לתפריט הבשרי – גם אירוע חלבי, צמחוני וטבעוני על פי בקשתכם.

כל אחד מהתפריטים השונים נבנה באהבה, מחשבה ויצירתיות, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובטכניקות המתקדמות ביותר – כל הדרך אל תוצאה מדויקת ובלתי מתפשרת באירוע שלכם.

אודות אלכסנדר גן אירועים בשרוןאודות אלכסנדר גן אירועים בשרון